شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

مجله اینترنتی ادوراما

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی | سرویس کولر گازی تهران

نمایندگی تعمیرات کولر گازی | سرویس کولر گازی تهران

تعمیر کولر گازی هیتاچی حتما امروزه با افزایش مصرف افراد از کولر گازی ، میزان خرابی های آن نیز به طبع افزایش می یابد ، برای تعمیر کولر گازی حتما باید از یک تعمیر کار کاربلد و حرفه ای استفاده نمایید تا این که از مهارت لازم و کافی برای انجام این کار برخوردار باشد البته در بعضی از مواقعی که کولر گازی دچار مشکل می شود ممکن است سیستم برق و یا یک مشکل کوچک و ناچیز این مورد را به وجو آورده باشد شما می توانید تمامی این امور مربوط به تعمیرات کولر گازی را از ما بخواهید و برای این امر کافی است با مرکز رسمی و معتبر تعمیر ما تماس بگیرید ، ما در خدمت شما عزیزان هستیم تا تمامی امور مربوط به کولر گازی شما را دوباره روبراه نماییم.برای دستیابی به پاسخ سوالات خود در خصوص مشکلات به وجود آمده در خصوص کولر گازی می توانید با شماره های درج شده در سایت ما تماس بگیرید ، مشاورین و پرسنلی بسیار با تجربه در خصوص تعمیر کولر گازی آماده پاسخ گویی به سوالات و نیاز های شما می باشد.

مشکلات به وجود آمده برای کولر گازی عمدتا به دو بخش جزیی و اصلی به شمار می آید ، مشکلاتی از جمله از کار افتادن کامل کمپرسور و یا سوختگی و از بین رفتن یکسری قطعات مانند برد الکترونیکی همگی از جمله موارد مشکل اصلی به شمار می آیند که شما بایستی حتما از یک تعمیر کار کمک بگیرید، شما می توانید برای این امر با ما تماس بگیرید تا یک تعمیر کار تعمیر کولر گازی مک کوی کوی خوب و کار درست و بسیار حرفه را برای شما ارسال می نماییم تا کار شما را به بهترین نحو انجام دهد ، ما به شما این اطمینان را می دهیم که تمامی پرسنل ما به خصوص تعمیرکاران ما بسیار مجرب و حرفه ای هستند و همین طور بسیار دلسوز می باشند که کار شما را طوری انجام می دهند درست همانند این که کار خود را انجام می دهند.

تعمیر کولر گازی بوش تقریبا یک کار حساس به شمار می آید که اگر توسط یک تیم حرفه ای و خوب انجام نشود ممکن است که دستگاه شما دچار یکسری مشکلات اساسی گردد از جمله این موارد می توان به مواردی اشاره نمود که شما اگر کار خود را به یک فرد تعمیرکار که به صورت متفرقه در حال انجام کار می باشد بدهید ، اگر در تعمیر او مشکلی ایجاد شود دستگاه شما را خراب نماید و یا این که در تعمیر او خلل و مشکلی وجود داشته باشد نه تنها مشکل کولر گازی شما را رفع نکرده است بلکه یک هزینه زیادی هم روی دست شما گذاشته است که شما هیج گونه نمی توانید این مشکل را جبران نمایید مگر این که هزینه همه مشکلات موجود را ازجیب خود بدهید، اما اگر شما با داشتن یکسری اطلاعات تعمیر کولر خود را به یک مجموعه و یک تیم کاربلد و با مهارت مانند مجموعه ما بسپارید ما به جرات این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که علاوه بر تعمیر کولر شما و راه اندازی درست و دقیق آن ، شما رضایت کامل از کار ما را خواهید داشت.

آموزش عکاسی از مناظر با نوردهی طولانی (لانگ اکسپوژر)

آموزش عکاسی از مناظر با نوردهی طولانی (لانگ اکسپوژر)

لانگ اکسپوژر یا عکاسی با نوردهی طولانی نتایج حیرت آوری در عکاسی بدست میدهد. تصاویر رویایی از این دست باعث شده است عکاسان بسیاری جلب این نوع عکاسی شوند. در اینجا درباره تنظیمات دوربین برای این نوع عکاسی با شما صحبت خواهیم کرد. شما اگر قصد دارید از طلوع یا غروب خورشید عکس بگیرید، به طور قطع قصد ندارید در محل عکاسی وقت خود را با ور رفتن به تنظیمات دوربین تلف کنید. در این مقاله برخی از بهترین تنظیمات دوربین برای عکاسی از مناظر با نوردهی طولانی را برای شما به نمایش خواهیم گذاشت.

باید بگوییم تنظیماتی که شما برای عکاسی از طلوع و غروب خورشید نیاز دارید مشابه تنظیمات لازم برای مناظر دیگر می باشد ولی از آنجا ییکه نور می تواند به سرعت تغییر کند، از پیش تنظیم کردن کنترل های کلیدی به شما کمک خواهد کرد تا به بهترین نتایج برسید. بنابراین ادامه این مقاله را مطالعه نمایید، تا با پیش تنظیمات لازم آشنا شده و آماده تر در محل عکاسی حضور یابید.لطفا با ما همراه باشید.

1- مواردی که شما می توانید از پیش تنظیم نمایید

حتما با مودهای دوربین عکاسی خودتان آشنایی کامل دارید. توصیه ما به شما این است که بهتر است که دوربین خود را بر روی مُد نوردهی دستی (M) تنظیم نمایید تا در شرایط نوری چالش برانگیز طلوع یا غروب خورشید، بهترین نتایج را به دست آورید. شما همچنین قادر هستید یک دیافراگم کوچک را از قبل تنظیم کنید، چرا که این کار یک عمق میدان بزرگ به شما خواهد داد اما نه خیلی کوچک، وگرنه در معرض خطر پراش لنز (diffraction) قرار می گیرید که عکس های شما را نرم می کند. حدود f/16 نقطه شروع بسیار خوبی می باشد.

در ادامه بخوانید... نحوه شبیه سازی بارش باران در استودیو

در نظر داشته باشید یکی از دلایل عکاسی در غروب آفتاب، ثبت نور گرم تر است، بنابراین حتی اگر با فرمت RAW عکس می گیرید، بهتر است که تراز سفیدی را بر روی دوربین خود به جای خودکار بر روی نور روز (daylight) تنظیم نمایید، زیرا حالت خودکار قالب رنگ گرم را خنثی می نماید.

گفتنیست اگرچه بسته به نوری که با آن مواجه می شوید، ممکن است لازم باشد این گزینه را در محل عکاسی، یا بعدا در نرم افزار RAW، به ابری (Cloudy) یا سایه (Shade) تغییر دهید.

همچنین شما میبایست ایزو را بر روی ۱۰۰ یا ۲۰۰ تنظیم کنید تا بهترین کیفیت تصویر را به دست آورید، هرچند این به این معنی خواهد بود که شما باید از یک سرعت شاتر آهسته استفاده کنید. به این صورت، یک سه پایه و ریموت کنترل شاتر برای این نوع عکس ضروری می باشند.

علاوه بر این ها هنگامی که شما دارید از یک سه پایه استفاده می کنید، کاهش دهنده لرزش را خاموش کنید تا از فعالیت آن هنگامی که دوربین عکس می گیرد جلوگیری کنید، چرا که این مسئله می تواند سبب تار شدن تصویر شود. فوکوس خودکار در شرایط کم نور تقلا خواهد کرد، در نتیجه فوکوس دستی را انتخاب کرده و به صورت دستی فوکوس نمایید.

2- تنظیماتی که در روز عکاسی باید تغییر دهید

نوردهی در هنگام وجود خورشید در تصویر یکی از چالش برانگیز ترین مهارت های عکاسی است. تنظیمات اتوماتیک در این مواقع به شدت اشتباه میکنند. شایان ذکر است که تنظیم بهترین نوردهی بزرگترین چالش در هنگام عکاسی در طلوع یا غروب خورشید می باشد. از آنجا ییکه آسمان بسیار روشن تر از منظره است، حفظ جزئیات هر دو در یک عکس تنها سخت است: نوردهی برای آسمان منظره را بسیار تیره خواهد کرد و نوردهی بر اساس منظره، آسمان را بیش از حد نوردهی خواهد کرد.

در ادامه بخوانید... آشنایی با مفهوم کانتورینگ در عکاسی

پس در نتیجه می بایست شما یا یک سازش (حد وسط) بین این دو پیدا کنید، یا یک فیلتر کاهنده نور تدریجی (ND Grad) را برای تیره کردن آسمان روشن تر متصل کنید، یا می توانید با دو نوردهی (یکی برای آسمان و یکی برای منظره) عکس بگیرید و آنها را در فتوشاپ با هم ادغام نمایید، بدین صورت عکسی خواهید داشت که در آن هم آسمان و هم زمین به خوبی نوردهی شده است.

نکته : احتمالا میدانید که به راه و روش ها و تکنیک ثبت چند نوردهی مختلف با کادربندی یکسان براکتینگ یا براکت گذاری نوردهی گفته می شود، که هم می توان آن را به صورت دستی انجام داد: یعنی دو یا چند عکس با تنظیمات نوردهی مختلف گرفت و یا اینکه کار را به دوربین سپرد و از گزینه براکت گذاری نوردهی خودکار (auto exposure bracketing) استفاده کرد.

توجه داشته باشید که ترکیب بندی منظره شما نیز بر نوردهی پیشنهادی توسط خوانش دوربین شما تاثیر می گذارد. اگر شما وسعت زیادی از آسمان روشن یا خورشید را در کادر بگنجانید، حالت خوانش نورسنجی ارزیابی کننده (Evaluative) شما به طور پیش فرض نوردهی ای را توصیه می کند که آسمان را به صورت یک تن میانی متوسط نوردهی خواهد کرد، و بنابراین پیش زمینه یا چشم انداز به طور ناکافی نوردهی خواهد گردید.

علاوه اینها توجه داشته باشید که در هنگام تغییر نوردهی برای مناظر، از تغییر دیافراگم اجتناب کنید، زیرا این کار بر عمق میدان تاثیر خواهد گذاشت. در عوض برای تنظیم نوردهی، یک سرعت شاتر آهسته تر تنظیم نمایید، در حالی که ایزو را روی ۱۰۰ یا ۲۰۰ نگه می دارید.

در ادامه بخوانید... روش های یک عکاس پرتره برای ارتباط بهتر با سوژه

در هنگامی که منظره به طور مستقیم توسط خورشید روشن نشده است، شما متوجه می شوید که رنگ ها بسیار سرد به نظر می رسند. در این شرایط، شما می توانید تراز سفیدی را به ابری (cloudy) یا سایه (shade) تغییر دهید تا رنگ ها را گرم تر کنید، اما چک کنید که این کار سبب نشود رنگ ها در آسمان یا ابرها بیش از حد گرم به نظر برسند.

3-تنظیمات معمول دوربین برای طلوع و غروب خورشید کدامند ؟

پاسخ این پرسش به شرح زیر است :

فرمت فایل :

RAW

مُد نوردهی :

دستی

دیافراگم :

f/16

ایزو :

۱۰۰

سرعت شاتر :

آهسته تر از ۱/۳۰ ثانیه

مُد فوکوس :

دستی

:Drive mode

تک عکس (Single shot)‎

تراز سفیدی:

نور روز (Daylight)‎

امیدواریم این مقاله مورد استفاده علاقه مندان به عکاسی قرار گیرد.اگر شما هم نکته‌ای برای اضافه کردن به آنچه گفته شد دارید خوشحال خواهیم شد آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. اگر این مقاله را مفید یافتید لطفا آن را با دوستان خود هم به اشتراک بگذارید.1